Zubní soupravy, křesla a stoličky

Planmeca Compact™ i3

Planmeca Compact™ i3

Planmeca Compact i3 nabízí všechny základní nástroje potřebné pro každodenní stomatologickou práci, ale žádné skryté funkce – vše je zjednodušeno, takže není třeba trávit čas zkoumáním funkcí jednotky.

Jednoduchost bez snížení efektivity

Zubní souprava Planmeca Compact™ i3 byla navržena tak, aby stomatologům usnadnila každodenní práci. Naučit se s ní pracovat je stejně snadné jako ji používat. Je vybavena intuitivním dotykovým panelem, který vás provází ve vybraném jazyce. Díky jednoduchému designu soupravy je její dezinfekce velmi snadná. Soupravu lze přizpůsobit podle individuálních referencí a dovybavit prvky, jako je například intraorální scanner, dle vašeho výběru.

Z levé na pravou za deset vteřin

Zubní soupravu Planmeca Compact i3 je možné přeměnit z levostranné na pravostrannou za deset vteřin, jednoduše přemístěním konzole nástrojů, aniž by bylo nutné manipulovat s operačním osvětlením. Je to praktické řešení pro pracoviště, kde několik stomatologů používá stejnou zubní soupravu a kde je omezený prostor.

Rychlé řešení, které šetří místem

Planmeca Compact i3 je opravdu flexibilní zubní souprava, která se hodí do jakéhokoliv pracoviště. Díky štíhlému designu a úzké opěrce zad nabízí mnoho prostoru kolem sebe a umožňuje tak vašemu týmu pohodlnou práci ve stoje i v sedě. Malou konzoli nástrojů lze umístit nad pacienta, je tak snazší udržet si během celého dne ergonomickou pracovní pozici. Pomocí funkce otáčení křesla je pak možné přesné nastavení pozice zcela podle vašich představ.

Praktická volba zejména pro větší pracoviště s několika uživateli

Unikátní systém přihlašování Planmeca PlanID™ umožňuje stomatologům okamžitý přístup k jejich osobnímu nastavení soupravy pouhým přiložením karty. Kliniky tam mohou maximálně využívat své zdroje a flexibilně využívat svá zařízení, protože soupravy už nemusejí být určeny jen pro jednoho uživatele. Veškeré informace o jejich využívání jsou uchovávány v softwaru Planmeca Romexis®, velké kliniky a řetězce tak mají k dispozici užitečné informace o tom, kdy, jak a kým bylo zařízení používáno.

Opravdu flexibilní zubní souprava

  • Z pravé na levou za deset vteřin
  • Široký rozsah pohybu ramene nástrojů
  • Mnoho prostoru pro práci ze všech stran
  • Pohodlné pracovní pozice v rozsahu od 210 do 90 stupňů
  • Otočná funkce pro přesnější nastavení

Vysoce kvalitní polstrování pro trvalé pohodlí

Polstrování Comfy™ je vyrobeno z odolné umělé kůže. Jeho tenké provedení zaručuje dokonalý přístup k oblasti ošetření, absence švů usnadňuje čištění a poskytuje tak lepší ochranu proti infekci.

Polstrování Ultra Relax™, vyrobené z extrémně odolné umělé kůže a viskoelastické paměťové pěny, se perfektně přizpůsobí tvaru těla pacienta, čímž přispívá k jeho uvolnění i během dlouhých zákroků.

Oba typy polstrování, Comfy i Ultra Relax, jsou dostupné v široké škále stylových barev.

Fuchsia

Ultra Relax 
Comfy 
Cassis

Ultra Relax 
Purple

Ultra Relax 
Comfy 
Red

Ultra Relax 
Comfy 
Carnival

Ultra Relax 
Sun

Ultra Relax 
Lime

Ultra Relax 
Comfy 
Green Bean

Ultra Relax 
Metallic Pine

Ultra Relax 
Petrol

Ultra Relax 
Comfy 
Sky

Ultra Relax 
Comfy 
Azure

Ultra Relax 
Comfy 
Steel Blue

Comfy 
Deep Sea Blue

Comfy 
Metallic Blue

Ultra Relax 
Baltic

Ultra Relax 
Dark Blue

Ultra Relax 
Comfy 
Diplomat Blue

Ultra Relax 
Hazel

Comfy 
Walnut

Ultra Relax 
Coffee

Comfy 
Metallic Gold

Ultra Relax 
Metallic Sand

Ultra Relax 
Metallic Silver

Ultra Relax 
Graphite

Ultra Relax 
Comfy 
Black

Ultra Relax 
Comfy 

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.