2D zobrazování

Planmeca ProX™

Planmeca ProX™

Všechny vaše potřeby v oblasti intraorálního snímkování naplní špičkový intraorální rentgenový přístroj Planmeca ProX™ skvěle doplněný inovativním systémem Planmeca ProSensor® HD. Tento integrovaný systém zaručuje plynulou práci a jeho chytrý design snadné použití.

Sofistikovaný model Planmeca ProX umožňuje snadné a přesné polohování. Jednoduchým procesem snímkování dosáhnete vysoce kvalitních snímků ve vysokém rozlišení. Přístroj Planmeca ProX byl navržen tak, aby bylo intraorální snímkování jednodušší a spolehlivější než kdykoli předtím.

Špičkový intraorální rentgenový přístroj

  • Optimální snímky pro všechny diagnostické potřeby: nastavitelné expoziční hodnoty kV a mA a doba expozice
  • Rychlé a jednoduché použití: předprogramované nastavení, praktický design
  • Připraven na digitalizaci
  • Integrovaný Planmeca ProSensor® HD
  • Hladce spolupracuje se softwarem Planmeca Romexis®
  • Variabilní možnosti instalace

Vysoce adaptabilní snímkování

Přístroj Planmeca ProX™ lze použít s krátkým i dlouhým tubusem. Pro zvýšení radiační hygieny je možné na dlouhý tubus připojit pravoúhlý kolimátor. Stabilní rameno přístroje zaručuje přesné polohování lehké rentgenové hlavice. Díky variabilním způsobům instalace je tento přístroj použitelný na různých typech pracovišť s odlišnými nároky.

Rychlé nastavení expozičních parametrů

V závislosti na požadavcích snímkování má Planmeca ProX naprogramované různé expoziční hodnoty. Parametry jsou automaticky zvoleny podle požadované oblasti snímkování a diagnostické potřeby, v případě potřeby lze jednotlivé hodnoty upravit také manuálně. Jednoduše vyberete receptor snímku pro automatickou úpravu přednastavených hodnot pro snímkování na film, paměťovou fólii nebo na digitální senzor, přechod k novým snímkovacím technologiím bude rychlý bez nutnosti přeprogramovat přístroj.

Rychlejší rentgenové vyšetření pomocí digitálního senzoru

Využijte při intraorálním snímkování maximální výhody plynoucí ze spojení Planmeca ProX s digitálním systémem Planmeca ProSensor HD. Snímek se zobrazí na obrazovce téměř okamžitě po expozici, výrazně se tak snižuje čas potřebný pro intraorální snímkování ve srovnání s použitím přístrojů s filmem.

Široká škála možností instalace

  • Instalace na stěnu
  • Instalace na stomatologické soupravy Planmeca
  • Instalace na sloup ukotvený k podlaze
  • Instalace na strop

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.