2D zobrazování

Planmeca ProSensor® HD

Planmeca ProSensor® HD

Inovativní intraorální senzor Planmeca ProSensor® HD nabízí unikátní spojení vysoké kvality snímku, designu zaměřeného na pacienta a široké škály aplikací. Zavádí tak nový standard intraorálního snímkování ve stomatologii – zaručuje vynikající výsledky za všech okolností a hladký průběh jakéhokoliv ošetření.

Maximální kvalita snímků

Senzor Planmeca ProSensor® HD nabízí rozlišení snímků vyšší než 20 lp/mm, jsou to tedy opravdu snímky v HD kvalitě. Pro usnadnění detailního stanovení diagnózy pořizuje tento senzor vybavený vrstvou optických vláken vysoce kontrastní, ostré snímky s nízkou hladinou šumu. Vysoký dynamický rozsah senzoru zaručuje konsistentní výsledky.

Design zaměřený na pacienty

Senzor je dostupný ve třech velikostech, aby pokryl všechny potřeby stomatologů v oblasti intraorálního snímkování. Jeho zaoblené hrany pacientům snímkování zpříjemňují, pořízení špičkových snímků navíc trvá jen několik sekund.

Vysoká užitná hodnota nyní jako standard

Senzor Planmeca ProSensor® HD je vždy po ruce. Lze jej integrovat do intraorálního rentgenu Planmeca ProX™, připojit jej pomocí Ethernetu nebo přes USB port. Senzor je vybaven sofistikovaným magnetickým konektorem, který umožňuje snadné připojení jednou rukou, bílá barva krytu senzoru zvyšuje jeho viditelnost a usnadňuje jeho polohování. Elegantní řídící box má krásný design a je vybaven barevným LED indikátorem, v průběhu celého snímkování tak poskytuje vizuální kontrolu průběhu procesu.

Bezstarostná volba

Senzor Planmeca ProSensor® HD byl navržen tak, aby dlouho vydržel. Jeho kabel je proto zesílený a obsahuje pouze dva vodiče. A díky naší speciální pětileté záruce se jedná o bezpečnou investici.

Planmeca ProSensor® HD v kostce

  • Skutečné rozlišení více než 20 lp/mm
  • Vysoce kontrastní ostré snímky bez šumu
  • Široký dynamický rozsah
  • Tři velikosti senzoru se zaoblenými hranami
  • Magnetický konektor pro snadné použití
  • Barevný LED indikátor řídícího boxu pro vizuální kontrolu procesu
  • Hermeticky uzavřený kryt pro dokonalou ochranu proti infekci
  • Integrovatelný do rentgenového přístroje Planmeca ProX
  • Plně kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS
  • USB verze typu plug-and-play nebo Ethernet verze

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.