2D zobrazování

Planmeca ProScanner™ 2.0

Planmeca ProScanner™ 2.0

Náš nový scanner Planmeca ProScanner® 2.0 pro skenování paměťových fólií představuje špičkové velmi rychlé a spolehlivé řešení pro intraorální skenování. Je mimořádně odolný a jeho chytře navržené detaily usnadňují každodenní práci na stomatologické klinice - výsledkem je nepřekonatelná spolehlivost.

Spolehlivý a bezpečný

Přístroj Planmeca ProScanner® 2.0 byl navržen tak, aby se plynule zapojil do pracovních procesů na vaší klinice. Je to pracovitý přístroj, který nevyžaduje žádnou údržbu a je mimořádně odolný. Tento kompaktní scanner lze umístit na jakékoliv pracoviště a zvýšit tak efektivitu práce a minimalizovat prostoje.

Chytré paměťové fólie

Přístroj Planmeca ProScanner 2.0 používá technologii RFID pro rychlé skenování a identifi kaci. Vysoce kvalitní paměťové fólie scanneru je možné mnohokrát opakovaně používat a zabudované mazání je okamžitě připravuje k další expozici. Flexibilní fólie jsou pro pacienty velmi pohodlné, jsou dostupné nejběžnějších velkostech 0, 1 a 2.

Snadné používání

Scanner Planmeca ProScanner® 2.0 díky své rychlosti výrazně urychluje vaše pracovní procesy spojené s intraorálním snímkováním. Stačí do něj umístit paměťovou fólii, oskenovat ji a provést diagnózu získaného snímku. Pokud dojde nedopatřením k expozici špatné strany fólie, je možné omyl ihned odhalit ze zachyceného snímku.

Integrace do softwaru Planmeca Romexis®

Každá paměťová fólie má digitální sériové číslo, takže můžete pro kontrolu kvality ošetření snímky třídit, nahlížet a porovnávat. Pomocí softwaru Planmeca Romexis® lze také díky sériovým číslům sledovat počet provedených expozic jednotlivých paměťových fólií.

Největší výhody scanneru Planmeca ProScanner® 2.0

  • Bezúdržbový scanner paměťových fólií navržený pro časté používání
  • Ohebné a odolné paměťové fólie pro stálý komfort užívání
  • Urychlení pracovních postupů díky racionálnímu procesu snímkování

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.