CAD/CAM

Planmeca Emerald™

Planmeca Emerald™

Kompaktní a velmi lehký intraorální scanner Planmeca Emerald™ usnadňuje stomatologům intraorální snímkování. Pro pacientyjejeho použití díkyjeho malým rozměrům a hladkému provedení beze spojů velmi pohodlné.

Velmi lehké a uživatelsky příjemné provedení scanneru zajišťuje optimální ergonomii práce. Zrcadlo v koncovce scanneru je opatřeno aktivním systémem proti zamlžování, takže zobrazení je vždy jasné. Ochrana před infekcí je u tohoto scanneru dokonalá, koncovku je možno dezinfikovat v autoklávu a provedení těla přístroje je beze spojů. Tento přístroj představuje jednoduché řešení typu plug- and-play, které je možno sdílet mezi více pracovišti. Lze jej snadno integrovat do jakékoliv digitální zubní soupravy Planmeca a ovládat jej pomocí nožního ovladače soupravy, ruce jsou tak stále volné pro pohodlné scannování a ošetřování pacienta. Kabel scanneru Planemca Emerald je vybaven konektorem USB 3.0, takže přenos dat je maximálně rychlý. Scanner je kompatibilní se softwarovými řešeními Planmeca Romexis® a Planmeca PlanCAD® Easy, která umožňují permanentní přístup ke scannovaným datům v reálném čase

Skenování celého oblouku

Pořiďte snímek celého oblouku za méně než jednu minutu. Pošlete snímky laboratoři dle svého výběru nebo je použijte pro své vlastní digitalizované pracovní postupy. Zaznamenejte si stav zubů svého pacienta pro srovnání a pro budoucí použití.

2D snímky

Použijte scanner jako intraorální fotoaparát a pořiďte 2D snímky v přirozených barvách. Zapojte pacienty do plánování ošetření, zdokumentujte stávající stav chrupu nebo konzultujte nález s kolegy

Detekce zubních kazů

Odhalte zubní kazy a praskliny v raném stádiu díky koncovce pro detekci kazů Planmeca Cariosity™

Implantologie

Skenujte pozici implantátu s pomocí skenovacích tělísek pro navrhování abutmentů. Skenujte abutmenty pro navrhování korunek a můstků na nich uchycených. Kombinujte data získaná scannerem s CBCT snímky pro digitální tvorbu implantátů a tvorbu chirurgických šablon.

Protetika

Získejte okamžitou zpětnou vazbu: zkontrolujte preparace na obrazovce počítače. Skenujte preparace a abutmenty pro tvorbu korunek, inlejí a onlejí, fazet a můstků. Skenujte dočasné náhrady a voskové modely před fi nální tvorbou náhrady. Skenujte celé oblouky pro tvorbu zubních dlah, snímatelných aparátů a dalších protetických indikací.

Maxilofaciální chirurgie

Kombinujte intraorální snímky s CBCT daty pro plánování ošetření a výrobu náhrad.

Ortodoncie

Skenujte celé oblouky zubů za účelem digitálního plánování ortodontického ošetření. Kombinujte data získaná scannerem s CBCT snímky, aby byly zřetelné pohyby kořenů. Sledujte postup ošetření a jeho výsledky.

Integrace do zubní soupravy

Unikátní integrace intraorálního scanneru do zubní soupravy Planmeca umožňuje skenování v ordinaci, jaké jste dosud nezažili. Integrace do zubní soupravy zaručuje plynulé pracovní postupy v ideální ergonomické pozici.

  • Plynulá a pohodlná práce vám umožní soustředit se na pacienta.
  • Doplňkové obrazovky na zubní soupravě lze využít pro dosažení vynikající ergonomie práce.
  • Ovládání bez použití rukou nožním ovladačem soupravy
  • Hygienické ovládání - není nutné používat myš nebo klávesnici.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.