Software

Planmeca Romexis®

Planmeca Romexis® je sofistikovaný, uživatelsky příjemný software s množstvím nástrojů, které vyhoví požadavkům všech stomatologických pracovišť, od malých ambulancí až po velké kliniky. Nabízí širokou škálu užitečných nástrojů pro 2D a 3D snímkování a CAD/CAM. Planmeca Romexis® je plně kompatibilní s operačními systémy Microsoft Windows a Apple Mac OS.

Jednoduchý a výkonný

Planmeca Romexis® je prvotřídní software pro prohlížení a úpravu 2D snímků z rentgenových přístrojů Planmeca. Vylepšené nástroje na úpravu a analýzu snímků zaručují přesnou diagnózu ve všech stomatologických oborech a intuitivní uživatelské rozhraní zaručuje bezchybné a pohodlné použití od prvního dne.

Sdílení výsledků

Jednotlivé případy lze snadno přenášet do různých mobilních zařízení či sdílet s partnerskými klinikami, pokud pracují s programem Planmeca Romexis nebo mají nainstalován volně dostupný prohlížeč Planmeca Romexis® Viewer. Integrace s jinými systémy vám umožňuje používat i produkty jiných dodavatelů. Díky podpoře TWAIN a DICOM standardů lze software používat s většinou jiných systémů.

Integrovaná správa dokumentů

Tiskový modul podporující vícestránkový tisk je ideální pro profesionální dokumenty ve vysoké tiskové kvalitě a pro radiologické zprávy, určené pro ošetřující lékaře. Ke složkám pacientů lze připojit jakýkoliv typ dokumentů, což umožňuje pohodlné ukládání cefalometrických reportů a jiných informací.

Radiologický modul

Modul Radiologických nálezů Planmeca Romexis je nejdokonalejší nástroj pro zaznamenávání nálezů na trhu. Seznam možných nálezů je hierarchicky uspořádán do kategorií a lze jej libovolně editovat. Byl vyvinut ve spolupráci s lékaři a je speciálně navržen pro vzdělávací a radiologická centra, kde je jednotnost záznamů nezbytná.

Dokonalé implantologické plánování

Planmeca Romexis poskytuje výkonný nástroj pro implantologické plánování, včetně realistických modelů implantátů od více než 30 výrobců.

Vynikající nástroje pro kvalitní snímky

Díky kompletní sadě nástrojů pro prohlížení, úpravu snímků, kreslení a anotace zvyšuje software Planmeca Romexis® diagnostickou hodnotu snímků. Obsahuje i různé tiskové funkce a možnost importovat a exportovat snímky. Software se skládá z různých modulů, takže si můžete vybrat ty, které vám nejvíce vyhovují.

Pohodlná diagnostika ve 3D

Funkce 3D renderování v programu Planmeca Romexis poskytuje okamžitý anatomický náhled a slouží jako prostředek ke vzdělávání pacientů. Snímky lze snadno prohlížet v různých projekcích nebo je konvertovat do panoramatických snímků a příčných řezů. Nástroje pro měření a anotace, jako je například sledování nervového kanálku, přispívají k bezpečnému a přesnému plánu ošetření.

Planmeca mRomexis™

Planmeca mRomexis™ je rychlá, přehledná a nenáročná aplikace pro prohlížení snímků, navržená pro použití s nejrůznějšími platformami. Díky aplikaci Planmeca mRomexis zůstanete vždy v obraze. Je to ideální řešení pro snadné a rychlé prohlížení 2D a 3D snímků, 3D modelů povrchu nebo snímků tváře Planmeca ProFace®. Snímky lze snadno sdílet prostřednictvím služby Planmeca Romexis® Cloud. Aplikace je dostupná pro operační systémy iOS a Android a také ve verzi pro stolní počítače.

Planmeca Romexis® Cloud

Planmeca Romexis® Cloud je moderní bezpečná služba pro přenos snímků mezi uživateli programu Planmeca Romexis® a jejich partnery. Nyní můžete snadno sdílet 2D a 3D snímky nebo CAD/CAM aplikace s dalšími specialisty nebo se svými pacienty.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.