Zubní soupravy, křesla a stoličky

Naši řadu zubních souprav Planmeca Compact™ i už po celém světě používají desetitisíce spokojených uživatelů. Neustále se vyvíjí, aby dokázala splnit všechny požadavky nejrůznějších stomatologických specializací i typů pracovišť. Tato řada nabízí výběr ze tří typů zubních souprav, které jsou navrženy tak, aby bylo ošetření pro stomatologický tým co nejplynulejší a pro pacienty co nejpohodlnější bez ohledu na jejich věk nebo typ postavy.

Planmeca Compact™ i5
Štíhlá a elegantní souprava Planmeca Compact™ i5 představuje nejnovější pokrok ve vývoji zubních souprav. Spojuje revoluční technologie a dokonalý design, vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Zubní souprava, o které všichni sní.
Více informací
Planmeca Compact™ i Classic
Moderní klasika ve stomatologii - funkční volba, která nabízí vše, co potřebujete pro plynulé a pohodlné ošetření.
Více informací
Planmeca Compact™ i3
Naše nejmenší zubní souprava, prostorově velmi úsporná, která však umožňuje pohodlnou práci v jakékoli pozici pravákům i levákům.
Více informací

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.