Sterilizace a ošetřování nástrojů

KaVo QUATTROcare™️ Plus

KaVo QUATTROcare™️ Plus

Údržbová jednotka pro automatické vnitřní čištění chlazení a mazání přímých a kolénkových násadců, turbínek a vzduchových scalerů, stejně jako chirurgických přímých a kolénkových násadců. Ošetření až 4 nástrojů najednou za jednu minutu.

Perfektní péče

Určitě sami víte, že dlouhá životnost a bezproblémový chod násadců nezávisí pouze na jejich ceně a kvalitě. Velmi záleží také na způsobu, jakým se o ně pečuje. Důležitá je nejenom pravidelnost péče, ale také důsledné a dokonalé nanesení mazacích a čistících látek až do těch nejhůře dostupných míst násadců. V řadě případů se pak investice do přístroje, který má na starosti údržbu násadců rychle vrátí v nižších nákladech na jejich servis. To vše KaVo QUATTROcare nabízí.

Ekonomicky výhodný

Automatický dávkovací a detekční systém využívající přípravek “KaVo QUATTROcare Spray” se stará o to, aby byl násadec nejenom správně ošetřen, ale také zabraňuje nadbytečné spotřebě přípravku. Provoz přístroje je díky tomu maximálně ekonomický.

KaVo QUATTROcare PLUS, nabízí jak maximální zrychlení procesu, tak zcela jednoduchou obsluhu i bezpečný pracovní proces.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.