Software

Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio

Modul Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio přináší inovativní nástroje pro ortodoncii a zubní laboratoře. Tento sofistikovaný modul je navržen speciálně pro revizi a analýzu digitálních dentálních modelů získaných pomocí rentgenového přístroje Planmeca ProMax® 3D nebo intraorálního scanneru Planmeca PlanScan® a také pro plánování ortodontického ošetření ve 3D.

  • Nástroje pro analýzu prostoru, velikosti zubu, příčných řezů a okluzí u zubních odlitků
  • Připojení virtuální základny pro výsledek, který se maximálně podobá tradičnímu sádrovému odlitku
  • Plán ošetření v jednotlivých krocích díky možnosti virtuálně pohybovat vybranými zuby
  • Série digitálních modelů od původního stavu po cílový stav
  • Export digitálních modelů ve formátu STL za účelem 3D tisku nebo návrhu a výroby individualizovaných nástrojů
  • Kompatibilní s operačním systémem Windows

Analýza dentálního modelu

Pomocí softwaru Planmeca Romexis® je možné srovnávat index skusu a zubní otisky a sádrové modely naskenované přístrojem Planmeca ProMax® 3D. V modulu Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio pak pohodlně provedete revizi, analýzu a plán ortodontického ošetření. Analýza s tímto modulem je snazší než kdykoliv předtím, protože nabízí všechny nástroje potřebné pro tvorbu virtuální základny, kontrolu okluze a pro různá měření zubů a zubního oblouku.

Plánování ošetření ve 3D

V modulu Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio lze vytvořit plán ošetření přesunem zubů ve virtuálním modelu za současně probíhající vizualizace průsečíků a kontaktů. Všechny provedené změny, jako je přemístění zubů, interproximální redukce nebo extrakce zubů, jsou shrnuty v podrobném reportu plánu ošetření. Plán ošetření můžete snadno sdílet s kolegy.

Export digitálních dentálních modelů ve formátu STL

Planmeca Romexis 3D Ortho Studio generuje sekvenci digitálních modelů pro každý krok ošetření. Tyto modely lze exportovat ve formátu STL pro účely 3D tisku, individuálních úprav a následné výroby. Modul je kompatibilní s operačním systémem Windows.

Snímkovací protokol Braces pro přístroje Planmeca ProMax® 3D

Jedinečný snímkovací protokol Braces (Rovnátka) umožňuje optimální nastavení expozice pro pacienty s fixními rovnátky. Pořízené snímky je možno použít pro návrhy rovnátek.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.