Kontakty

Sídlo společnosti a showroom:
FENCL DENT s.r.o.
E. Beneše 2686/36
CZ - 370 06 České Budějovice

Telefonický kontakt:
+420 608 219 328
+420 723 286 238
E-mail: [email protected]

IČ: 28087968
DIČ: CZ28087968

Spisová značka: C 16495, Krajský soud v Českých Budějovicích

Kontaktní formulář:

Pole označená * je nutné před odesláním vyplnit.

+420

O společnosti:

Naše společnost působí na dentálním trhu již řadu let. V září 2008 se transformovala a nyní je v obchodním rejsříku zapsána pod názvem FENCL DENT spol. s r.o..  Nejdůležitějším cílem je pro nás splnit přání našich zákazníků z oblasti lékařské techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem tak poskytujeme kvalitní služby a kompletní servis. Naše společnost je mimo jiné autorizovaným zástupcem firmy PLANMECA OY pro Českou republiku.

Snažíme se tak o naprostou spokojenost našich zákazníků hned od počátku jejich představ a požadavků až po samotnou realizaci a předání nově vybavené ordinace. Zajišťujeme tak nejen dodávku stomatologických přístrojů, hardwaru, softwaru, spotřebního materiálu, ale i celkový návrh vybavení interiérů stomatologických ordinací či laboratoří včetně jejich kompletní montáže a záručního i pozáručního servisu, který je nedílnou součástí péče o našeho zákazníka.

Možnost poskytnutí veškeré lékařské techniky formou leasingu je vzhledem k naší spolupráci se společností EkoRent leasing spol. s r.o. samozřejmostí.

Potřebujete poradit?

Jsme Vám k dispozici, abychom zodpověděli jakékoli Vaše dotazy, které se týkají konkrétních produktů a služeb poskytovaných naší firmou. Pošlete nám zprávu a my Vám zavoláme zpět nebo pošleme e-mailovou odpověď.